סגור בשבת

בית > המלצות למקומות מוצלחים לטייל בהם ברחבי ישראל

המלצות למקומות מוצלחים לטייל בהם ברחבי ישראל

13 ספטמבר 2022
המלצות למקומות מוצלחים לטייל בהם ברחבי ישראל

ישראל היא מדינה וארץ מיוחדת במינה וככזאת היא מציעה אינספור מקומות, אתרים ואטרקציות לטייל בהם ולבקר בהם. מי שמחפש רעיונות למקומות לטייל או לבקר רוצה חוויה משמעותית שתותיר בו חותם ולכן יש חשיבות לתכנון מדויק של הטיול.

לא רק תיירים שמגיעים מארצות אחרות רוצים ליהנות ולחוות את ישראל אלא גם ישראלים רבים שרוצים להרחיב אופקים, להכיר טוב יותר את המדינה שהם חיים בה ולא פחות – מעוניינים לראות מקומות יפים, כאלה שנחשבים למשמעותיים בקרב דתות או תרבויות אחרות, מקומות שנחשבים לשנויים במחלוקת ועוד.

כל מי שמטייל נשאר עם טעם של עוד וסיומו המוצלח של טיול אחד מהווה את התחלת התכנונים והארגונים לקראת הטיול הבא. להלן כמה רעיונות לביקורים שכדאי לחשוב עליהם ולשלב אותם בתכנון הטיול הבא.

טבריה והכינרת

אין ספק שימת הכינרת היא אוצר טבע שאסור לוותר על שום ביקור בו. היא ממוקמת במקום נמוך שמאפשר אינספור תצפיות נוף מרהיבות ומיוחדות, מסלולי טיולים לצידה או ממש בתוך המים, חופי רחצה פתוחים לציבור ואטרקציות ייחודיות כמו שיט בכינרת, בסירה, ספינה גדולה או אפילו בקיאקים.

בטבריה עצמה אפשר למצוא את הטיילת, מגוון רחב של מסעדות ואיספור בתי עסק שישדרגו את הביקור בה. אטרקציה נוספת שקשורה בטבריה ובכינרת היא אתרי עלייה לרגל נוצריים שהם יפים, מיוחדים ובעלי משמעות לכל אדם בכל דת ומעניין מאד לבקר בהם מקרוב ולהבין איך חווים אותם עולי הרגל שמגיעים במיוחד ממדינות אחרות.

ים המלח

אין עוררין על העובדה שגם ים המלח הוא משאב מיוחד שאין כמותו בשום מקום אחר בעולם. ככזה יש סביבו הרבה מאד מקומות לבקר ולטייל והסמיכות שלו למדבר יהודה שהוא אזור גאוגרפי ייחודי ומרהיב הופכת את שני אלה לאתרים מבוקשים על ידי הרבה מאד שוחרי טבע ומטיילים.

יש הרבה מאד מסלולי טיול במגוון רמות קושי, יש את השהייה עצמה בים המלח, הציפה בו והחוויה של הימרחות בבוץ מינרלי טבעי, מגוון רחב של מקומות אירוח ברמות שונות וכמובן כל מה שצריך בשביל חופשה ייחודית שבאמת מביאה איתה ניתוק מהמציאות. 

ירושלים

בתור עיר הבירה של ישראל ועיר בינלאומית שמקודשת לשלוש הדתות יש בירושלים הרבה מאד מה לעשות וצריך חופשה לא קצרה על מנת למצות אות לחלוטין ולהרגיש שנוגעים בקצה הקרחון של מה שיש לה להציע למבקרים בה.

אפשר ליהנות בה משיטוט חופשי ברחובות והנאה מהמבנים הבנויים מאבן ירושלמית שאין בשום מקום אחר, יש בה שלל מוזאונים בתחומים רבים, אתרים היסטוריים או כאלה בעלי נגיעה למורשת ישראלית או בינלאומית ועוד. ירושלים מתאימה לכל גיל ולכל עת ותמיד אפשר למצוא בה מקום לא מוכר.

רומא

במידה ואתם מטיילים בקרוב ברומא – ישנם מספר אזורים שהם פשוט MUST:

  1. הותיקן – אחד האזורים הכי מפורסמים אומנם – וללא ספק עם היסטוריה מדהימה לסיור בותיקן אנו ממליצים לכם על טיאמו רומא, חברה ישראלית אשר מתכננת בצורה מדוייקת את הסיורים על מנת שתראו את המקסימום במינימום זמן: לאתר של טיאמו רומא לחצו>> https://www.tiamoroma.co.il/
  2. גן הורדים וגן התפוזים
  3. הקולוסיאום Colosseo
  4. הפנתאון

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן