סגור בשבת

1945 חוויה שנולדה לפני 3 דורות

שורשיה של חווימה מגיעים עד שנת 1945, בקיבוץ גינוסר השוכן על גדות הכנרת.

כבר אז, אורחי מלון גינוסר נהנו משייט קיאקים אל החופים הקסומים של הכנרת ואילו ילדי הקיבוץ זכו להכיר כל שמורת טבע וכל שכיית חמדה נסתרת.

אחד הילדים, אשר חוויות הילדות נצרבו בו בעוצמה, חלם שיבוא יום, בו הוא יוכל לאפשר לכל אדם, בכל גיל, לחוות את הכנרת מנקודת מבט לא מוכרת.

1945 חוויה שנולדה לפני 3 דורות

2008-2020 חוק החופים משנה את הכללים

כך חלפו להן השנים. הילד גדל, חופים רבים נחסמו לקהל הרחב וחלום הילדות דעך יחד איתם, עד שבשנת 2008 חוקק "חוק החופים". החוק, אשר הסדיר את השימוש בחופי הכנרת ופתח אותם למבקרים, עורר לחיים את החלום הגנוז שהמתין בסבלנות עד שנת 2020…

בשנת הקורונה, הילד אשר בגר והפך לאבא, חזר לבית ילדותו בגינוסר ושם, בין סגר לסגר, החלום החל לקרום עור וגידים, עם חזון תיירותי מרגש וטכנולוגיה פורצת דרך. וכך, על שפת הכנרת, חווימה באה לעולם.

2008-2020 חוק החופים משנה את הכללים

2021 הכנרת מזווית לא מוכרת

חווימה – פארק שייט עצמי למשפחות, חברים וקבוצות מאורגנות, מנגישה עבורכם את הכנרת מזווית חדשה, אלגנטית ומרתקת, באמצעות שייט חוויתי בסירות פרטיות המיועדות לשמונה משתתפים.

כל סירה מצוידת במסך עם אפליקציה ייחודית, הכוללת הדרכה קולית ומפת ניווט חיה, המאפשרת לכם לנוע לאורך מסלולים מוגדרים ולהגיע לשמורות הטבע הנסתרות של בקעת גינוסר ולחופים שבחלקם כף רגל אדם עדיין לא דרכה.

2021 הכנרת מזווית לא מוכרת
Safety

בחווימה, הבטיחות מעל הכול

חווימה עומדת בתקנות השייט המחמירות ביותר. בטרם עלייתכם לסירה תתבקשו לצפות בסרטי הדרכה ובטיחות ולחגור אפוד הצלה. כמו כן, במהלך השייט כולו, יחידת הפיקוח של חווימה תפקח על תנועתכם לאורך המסלול, תספק מענה לכל שאלה ותיחלץ לעזרתכם בשעת הצורך.


מחכים לכם בחווימה!

כתובתנו: חוף מלון נוף גינוסר - חווימה בוויז
שעות פעילות:
  • א-ה 08:00-19:00
  • ימי שישי 08:00-16:00
  • שבת וחג סגור
הזמנת שייט
חווימה חווימה
חווימה
דילוג לתוכן