סגור בשבת

בית > שייט בכנרת למשפחות

שייט בכנרת למשפחות

01 אוגוסט 2021
שייט בכנרת למשפחות

יציאה מהשגרה אל חופשה שכולה ניקוי ראש אמיתי ופסק זמן מטרדות היום יום חשובה לכל אדם ואדם. השגרה בה אנו חיים עלולה להיות מתישה, ואנו צריכים מדי פעם לזמן לעצמנו וגם לזמן איכות עם כל המשפחה כדי ליהנות מחוויה מרעננת שתסייע בגיבוש, תאפשר לנו ליצור רגעים וזיכרונות נעימים במיוחד, ותסייע לנו לחזור אל השגרה מלאים אנרגיה ובכוחות מחודשים. 

חווימה היא המקום הנכון לעשות את זה ביחד עם האנשים שאוהבים, בתצורת שייט בכנרת לכל המשפחה. מדובר באטרקציה שתאפשר לכם שייט מדהים לאורך חופי הכנרת עם אפשרות לעצור את הסירה, לטבול במים כדי להתקרר מעט וליהנות מאווירה בלתי רגילה.

חוויה משפחתית מגבשת – שייט פרטי בכנרת

תכנון נכון ומוצלח של שייט בכנרת למשפחות על ידי חווימה יאפשר לכל בני המשפחה ליהנות משייט בהתאמה מלאה. כל זאת, תוך התייחסות לגילאי המשתתפים וגם להעדפות או תחומי עניין, ובעיקר מתוך מטרה וכוונה למצוא לכולם מכנה משותף בסגנון שייט כיפי בכנרת. שייט פרטי בכנרת הוא דוגמה מצוינת לפעילות נפלאה לכל בני המשפחה וגם דרך להשיג את הפרטיות שבה מעוניינים.

עם חברת חווימה הפעילות נעשית בצורה בטיחותית ומסודרת וזה חשוב במיוחד כשמעוניינים להזמין שייט בכנרת נהיגה עצמית. בפעילות זו אתם שוכרים סירה מתאימה, מקבלים הדרכה מקצועית, לפני שיוצאים לדרך, ורק לאחר שהוסברו לכם כל הכללים, אתם מתחילים. מסלול השייט מיוחד מאד ומרהיב וכולל נקודות עצירה ותצפית על הנופים המאפיינים את הסביבה. זוהי ללא ספק חוויה נעימה ומיוחדת שתאפשר לכם, כמשפחה, להתגבש וליצור עבורכם זיכרונות למשך שנים ארוכות.

מתחם חווימה לכל המשפחה

מתחם חווימה הינו מתחם השוכן לחופי הכנרת באזור קיבוץ גינוסר. המתחם שם דגש מיוחד על יצירת חוויה שתתאים לכל הגילאים – מהקטנים ועד הגדולים.

מעבר לפעילות של שייט עצמי בכנרת וגם אפשרות של שייט בכנרת למשפחות, תוכלו לחוות במתחם סדנאות מיוחדות לפיסול ובניית חכות, ליהנות ממטעמיה של מסעדת איכותית וכשרה, לבלות במתחם מגניב של סירות מתנגשות, לצאת לטיולי תצפית לנופיה הקסומים של הכנרת, לקחת חלק בשייט בקייקים ובסאפים וגם לנצל את הגישה לחוף מורשה סמוך. במתחם חווימה תמצאו בנוסף גם מקלחות ומלתחות ושירותים.

מתכננים יום כיף מקורי? בואו ליהנות ביחד איתנו

פעילות כמו שייט בכנרת למשפחות עם חווימה היא דרך נפלאה ליהנות מחופשה בדיוק כמו שצריך. המתחם שם דגש על סירות איכותיות שעוברות טיפולים ותחזוקה על פי הספר והוא מציע גם פעילות שמתאימה לציבור הדתי. במקום תוכלו לחוות שייט שומר שבת ומסעדה איכותית כשרה עם מבחר של מנות טובות וטעימות. 

שייט עצמי בכנרת עם חווימה מבטיח לכם בטיחות ברמה גבוהה ואת כל הציוד שאתם צריכים, לרבות אפודי הצלה, סירת מאובזרת בגגון הצללה, מסכי ניווט והדרכה קולית ועוד עזרים שיהפכו את השייט לחוויה מהנה ובטוחה במיוחד. 

אם אתם מחפשים מקום בילוי לכל המשפחה, מתחם חווימה הוא המקום הנכון להגיע אליו ולבלות בו יחד עם כל בני המשפחה. אתם מוזמנים להגיע אלינו כבר בחופשה הקרובה. 

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן