סגור בשבת

בית > סירות לנהיגה עצמית בכנרת

סירות לנהיגה עצמית בכנרת

16 יולי 2021
סירות לנהיגה עצמית בכנרת

כולנו אוהבים מדי פעם לצאת ליום כיף או לחופשה של כמה ימים כדי לקחת פסק זמן מהשחיקה השוחקת וליהנות בדיוק בדיוק כפי שהיינו רוצים. פסק זמן שכזה וחופשה, קצרה או ארוכה, עוזרים לנו לשים לרגע את כל הלחץ והשגרה בצד ונותנים לנו ליהנות מרגעים של שלווה, אושר ופינוק אמיתי שכה חשובים על מנת לשמור על איזון נכון בחיים. 

אזור צפון הארץ בכלל ואזור הכנרת בפרט ידועים כמושכים ואטרקטיביים במיוחד בכל הקשור לנופים ולפעילויות הרבות והשונות שהם מציעים. זו גם הסיבה מדוע מגיעים אליהם מבקרים ותיירים רבים מדי שנה בשנה. כיאה לאזור מבוקש ופופולארי שכזה הוא מציע שפע אפשרויות רבות ומגוונות, כמו – טיולים בטבע, רחצה בחופי הכנרת, אתרי קמפינג, פתרונות לינה, אירוח וכמובן גם שייט לנהיגה עצמית בכנרת.

השכרת סירות בכנרת – חוויה מעוררת חושים

בשנים האחרונות מוצעת אטרקציות שצוברת תאוצה יותר ויותר – אפשרות לשכור סירות לנהיגה עצמית בכנרת. זהו פתרון אידאלי שמשלב יחד אלמנטים רבים הקשורים לחופש, מים, טבע, נופים, זמן איכות עם המשפחה, חברים ועוד. החוויה מערבת מספר רב של חושים וככזו היא הופכת את הבילוי לבלתי נשכח.

אחד המקומות המתאימים לעשות את זה ולשכור סירות לנהיגה עצמית בכנרת הינו מתחם חווימה. מתחם זה שוכן בצדו הצפוני מערבי של הכנרת, למרגלות מצוק ארבל וחוף גינוסר, והוא ידוע כאחד האזורים היפים והמיוחדים ביותר באזור הכנרת. השייט מתבצע לאורכו של מסלול ייחודי ומרהיב, המשלב נקודות תצפית מרשימות, בהן תוכלו לעצור, להתרענן ולצלם תמונות למזכרת.

תוכלו לבחור באחד מתוך מבחר של מסלולים מרהיבים, שכן הם מגיעים אל לב הכנרת מצד אחד ומצד שני גם עוברים בנקודות מיוחדות וחופים בתוליים שטרם ראיתם. שייט שכזה מאפשר לכם גם לנהוג ולנווט בעצמכם וגם לראות את הכנרת כפי שלא ראיתם אותה מעולם.

מה כדאי לבדוק טרם השכרת סירה בכנרת?

אם אתם מבררים לגבי השכרת סירות מנוע בכנרת, חשוב מאוד לבדוק כמה פרמטרים שיהפכו את החוויה מושלמת ואת השימוש בסירה לבטוח וידידותי למשתמש. חשוב לוודא שהמקום ממנו אתם שוכרים את הסירה מחזיק בסירות איכותיות, מתקדמות אשר מטופלות ומתוחזקות כראוי. עוד חשוב לוודא כי הן מוצללות ויספקו הגנה ובייחוד בימי הקיץ החמים. מומלץ לשכור סירה עם מערכות ניווט מתקדמות דוגמת ג'י-פי-אס ומסכים. מכשור מתקדם שכזה, ובייחוד למשיטים בפעם הראשנה, יהפוך את החוויה לכיפית הרבה יותר ויסייע לכם לשוט ולנווט לאורך המסלול בצורה קלה ומדויקת.

סירות לנהיגה עצמית בכנרת מתוכננות כך שיהיה קל לתפעל אותן ולנהוג בהן גם לאדם שאינו מיומן, לכן אין צורך ברישיון או ידע קודם על מנת לנהוג ולנווט סירה כזו לארוך מסלול מוגדר. השכרת הסירה נעשית בדרך כלל לשעה או שעתיים כתלות באורך המסלול ומספר נקודות העצירה שלאורכו. כדי להפוך את השייט לבטוח ומהנה חשוב לעבור תדריך בטיחות ושימוש בסירה טרם התחלת השייט. מומלץ להצטייד בכובעים, בגדים מתאימים, בקבוקי מים קרים, פירות וכדומה.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן