סגור בשבת

בית > יום גיבוש לעובדים בצפון

יום גיבוש לעובדים בצפון

29 נובמבר 2022
יום גיבוש לעובדים בצפון

כבר הוכח כי ימי גיבוש לעובדים תורמים רבות לארגון ולמוטיבציה של העובדים. כל השנה הם עובדים קשה ומדי פעם חשוב "לשבור" שגרה, להסיר את החליפות ולהעביר יום כיף משחרר, מגבש וקליל. יום גיבוש, מעבר למטרתו ליצור חיבור בין העובדים, הוא גם סוג של אמירה של ההנהלה לעובדים שלה. אנחנו מעריכים אתכם ולכן משקיעים בכם. וזו אכן השקעה. ארגון והפקת יום גיבוש לעובדים בצפון הוא משימה הדורשת הרבה תיאום בין גורמים שונים ושלבי תכנון רבים. ובכל פעם רוצים לחדש, להפתיע ולדאוג לכך שהיום הזה יהיה בלתי נשכח. אז יש לנו רעיון מצוין בשבילכם ויום הגיבוש הבא שתכינו לעובדים שלכם תהיה עבורם חוויה בלתי נשכחת עם טעם לעוד הרבה כמוהו. הכנו לכם מאמר על יום גיבוש לעובדים בצפון. אתם מוזמנים לקרוא.

יום גיבוש לעובדים בצפון

חשיבותה של המסורת של ימי כיף לעובדים הינה משמעותית ונחוצה לעובדים. קצב העבודה והלחץ היומיומי, תחרותיות גבוהה, עמידה ביעדים, שעות ארוכות, הרבה מאמצים נדרשים מהעובד, מחויבות גבוהה והשקעת אנרגיה מרובה.

זה כיף גדול לצאת באופן מאורגן ולהעביר יום כיף בצפון. לחדש כוחות, לבלות בכיף ולהתרענן. יש המון אטרקציות שניתן לעשות יחד מחוץ למשרד או למפעל ובעלי התפקידים האחראים על ארגון  ותכנון יום גיבוש לעובדים, מחויבים לתכנון מדויק וקפדני, עם דגש על סדר יום מלא בהפתעות ופינוקים.

אטרקציה חלומית בצפון- איך מתחילים?

יום גיבוש בצפון מתחיל בארוחת בוקר מפנקת בחיק הטבע, ואחריה הגעה למתחם חווימה. עובדים שכבר חוו אטרקציות שונות ברחבי הארץ במסגרת ימי גיבוש שנעשו עבורם בעבר, יגיעו לחוויה חדשה ואחרת אותה עדיין לא חוו במסגרת יום כיף לעובדים.

חווימה מציעה לעובדים במסגרת ימי גיבוש בצפון שייט חווייתי בנהיגה עצמית. על כל סירה עולים שבעה חברים ובעזרת מדריך וירטואלי קולי יוצאים לשייט מרגש בכנרת היפה. לסירה יש אפליקציית ניווט מתקדמת והשיט מאפשר למשייטים להכיר את הכנרת מזווית אחרת ומפתיעה שעוד לא הכירו.

מתחילים עם תדריך קצר בנושא בטיחות ויוצאים לשייט כיפי בכנרת. במהלך השייט צופים במצוקי ההרים הנישאים אל-על, פוגשים בחיות בר שונות, דגים וציפורים שונות. מדי פעם, במהלך השיט, עוצרים במקומות קסומים בשמורות טבע ובחופים מלאי קסם ובתוליים, ומקבלים הסברים על הגיאוגרפיה המרתקת של הכנרת וסביבתה ועל ההיסטוריה של האזור. בתום השייט מחכה פינוק קולינארי משובח במתחם ומשם ממשיכים לפעילויות נוספות במסגרת יום הגיבוש של העובדים.

איך מתנהל השייט וכמה זמן הוא נמשך?

יש שתי אפשרויות לבחירה, במסגרת ימי כיף בצפון ושתיהן מתאימות בהחלט למי שמארגן ימי כיף לעובדים בצפון. האפשרות הראשונה היא שייט בנהיגה עצמית בין 3 נקודות מקסימות על חופי הכנרת. אורך מסלול זה הוא כחצי שעה. האפשרות השנייה היא לעבור ב-6 נקודות לאורך חופי הכנרת ומסלול זה אורך כשעה.

בכל מקרה, בימים חמים לא לשכוח כובע וקרם הגנה, הרבה מים, פירות לנשנושים ומלא מצב רוח. יהיה מדהים.

פעילויות נוספות ביום כיף לעובדים בצפון

יום כיף לעובדים בצפון יכול להיות כולו במתחם חוויימה והם יכולים ליהנות מכל מה שהוא מציע. לאחר השייט ארוחת צהרים במסעדה איכותית וכשרה הנמצאת במתחם ומשם לחדר בריחה- פעילות כיפית וחווייתית נוספת מתאימה ביותר למטרת גיבוש העובדים. ומי שמחפש רעיונות ליום גיבוש לעובדים בצפון, הליכה רגלית לאורך חופי הכנרת היא רעיון מקסים למי שנמצא כבר באזור.

לאחר חדר הבריחה יהיה נחמד לצאת קצת להתרעננות בחיק הטבע. יוצאים לטיול רגלי מהנה לאורך נחל עמוד השוכן בשמורת שפך הנחל שמתחיל בקיבוץ גינוסר, המתפעלת של מתחם חוויימה.

הגליל התחתון שופע בטבע מהמם ושמורת שפך נחל עמוד היא אחד מהם. מדובר באחד החופים שנותרו עדיין ללא פיתוח, מלאה בצמחייה עשירה ומרהיבה, אפשר לראות שם הרבה סוגי ציפורים ומיני חיות וההליכה לאורכה היא נפלאה.

לאן ממשיכים מכאן?

במתחם חווימה יש פעילויות נוספות שעובדים ישמחו לחוות במסגרת יום כיף בצפון לעובדים. לדוגמא, בניית חכות וסדנת פיסול מהנות מאוד ומתאימות מאוד לחוויית יום כיף לחברות בצפון. במתחם יש קפיטריה חלבית המציעה תפריט עשיר ואוכל מעולה.

אז מה היה לנו?

מארגנים ימי כיף לקבוצות בצפון? כך תעשו פעילות גיבוש לעובדים בצפון בשיטת חוויימה. מתחילים בארוחת בוקר מפנקת בחיק הטבע, מגיעים למתחם חוויימה, עוברים תדריך קצר ויוצאים לשייט עצמאי בכנרת, כל שבעה עובדים על סירה. נהנים מהאטרקציה הנפלאה, ומהמקומות הקסומים אליהם מגיעים ובתום השיט חוזרים ונכנסים לארוחת צהרים במסעדה שבמתחם.

משם עוברים לחדר בריחה הנמצא בקרבת מקום, בקיבוץ גינוסר. לאחר חדר הבריחה הכיפי והמגבש, יוצאים להתרעננות נעימה בטבע ולטיול רגלי לאורך נחל עמוד. לאחר הטיול אפשר לערוך סדנת פיסול או סדנה לבניית חכות, לאכול משהו קל, טעים ומפנק וסוגרים את היום.

יום כיף לקבוצה בצפון, מלא באטרקציות מסעירות, כיפיות, מגבשות ומהנות שמציב רף חדש של יום גיבוש עובדים בצפון.

גיבוש לעובדים בצפון – מרגש, מסעיר, מלכד

אטרקציות וחוויות משותפות מאוד מלכדות ומגבשות וממלאות את יעודן בתור טיול גיבוש לעובדים בצפון. הטבע המרהיב שיש לצפון ולכנרת להציע, ביחד עם חוויית חווימה מעניקים יום כיף מושלם לקבוצה קטנה בצפון, המתאים כמובן גם לקבוצות גדולות.

יום גיבוש לעובדים בכנרת הוא חוויה שהעובדים לא ישכחו. עם האטרקציה המדהימה של חווימה, אנחנו מבטיחים לכם שהם לא יפסיקו לדבר על יום הכיף הזה.

אהבתם? נדלקתם על הרעיון? פנו אלינו לתיאום יום מלא אטרקציות לעובדים שלכם. הפעילות מתאימה גם למעוניינים לבצע יום כיף בכנרת למשפחות. המגיעים אלינו בעקבות הכתבה יקבלו שובר הנחה או מחיר חבילה לכל פעילויות המתחם.

 

 

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן